Nakopni svůj vztah

vraťte jiskru do vašeho vztahu

Seminář pro páry i jednotlivce

Vraťte do vašeho partnerského vztahu harmonii a štěstí na našem víkendovém semináři pro páry či jednotlivce. Dejte průchod vašim emocím a potřebám a dovolte si cítit to, co na začátku.

Kurz je určen pro ty, kterým...

Chybí EMOČNÍ intimita?


Máte pocit že toho mnoho nesdílíte? Cítíte, že vaše hovory jsou nějak cizí prázdné o ničem nehovořící? Nedokážete si hodiny povídat tak jako na začátku vztahu?

Chybí FYZICKÁ a SEXUNÁLNÍ intimita?

Potřebujete se partnera více dotýkat? Chybí vám jeho rty, ruce, vůně? Polibky a držení za ruce? Ochladl i váš sexuální život a stala se z něj rutina či vyprchala radost z objetí? 


Má pocity, že je NEDOSTATEČNÝ.

Máte pocit, že se ve vašem vztahu něco děje, či že vám partner/ka něco tají? Dává vám najevo že máte nějaké nedostatky? Obviňuje vás, že se vám pořád něco nelíbí, stále něco chcete a ona/on dělá co může atd.?

Co se bude dít?

Všechno se vším souvisí, emoční ,fyzická i sexuální intimita musí být v rovnováze. Zatímco ženy dávají lásku najevo emocemi, muži ji projevují při milování. Je potřeba aby oba partneři měli své potřeby intimity naplněny a pravidelně si je také doplňovali.

Rozklíčujeme jednotlivé situace a podíváme se na věc z blízka. Jde o to abyste pochopil/a co ve vztahu chcete a očekáváte a dokázal/a to správnou formou ( myslím tak aby to dosedlo) vykomunikovat s partnerem nebo partnerkou.

Dokázal/a se zeptat na jeho/její přání a představy a přijal/a jeho úhel pohledu. Nezapomínejte že jste spolu dobrovolně a že se milujete, nebo tomu tak kdysi bylo, jen teď už si nějak nejste jistý/á, ale chtěl/a byste to vrátit jak to bylo dřív.

Jste připraveni?

27.listopadu od 10:00 - 17:00 bude probíhat další terapie!

Kde: Brandýs nad Labem, Královická 544/8