Roční hlasová akademie

pro zpěváky i ne-zpěváky a budoucí hlasové terapeuty

O čem je 1. ročník hlasové akademie?

Zajímá vás zpěv a práce s hlasem? Jste začátečník či pokročilý a chcete se více dozvědět o schopnostech vašeho hlasu či zdokonalit techniku? Chcete pracovat jako hlasový kouč nebo lektor?Tak právě pro vás je připraven unikátní roční projekt zakončený certifikátem o absolvování kurzu.

Jakými nástroji pracuji a co ode mne můžete očekávat?

CR cosmic recording

Vibrační překódování a práce v kvantovém .  Nastavíme nové vibrační pole, ve kterém nebudete mít žádná omezení ani hlasová ani emoční

ThétaHealing

Práce probíhající na mozkových vlnách Théta nám umožní najít stará nefunkční přesvědčení a pracovat ve více rovinách a to dokonce na 4 úrovních. Léčí tělo i duši.

Solfeggio frakvence

Propojení těla s vybracemi Solfeggio frekvcencí je blahodárné a léčivé. Hluboké meditativní stavy dle frekvencí využijeme k vlastním záměrům.

Autenticita

Nepředstírám, nepřehrávám skutečně vyučuji to co je ve mě hluboko zakořeněno. To co je mou předností, mým darem a talentem.

Analýza problému

Rozebereme co chcete zlepšit do nejmenších detailů a vyzkoušíte si práci s novými vyššími vibracemi. Uvidíte jak to na hlas působí.

Rozkrývání

Ukážeme si jiný úhel pohledu na hlas. Budete vstřebávat a navnímávat se jinak v určitých situacích.

Meditace

Meditací se ukotvíme v novém sebevědomém těle. Zvědomíme si cestu hlasu a celý hlasový aparát.

Přepis limbického otisku

To co vás blokovalo v mysli přepíšeme a nastavíme jiné procesy v těle tak aby hlas byl otevřený jasný a čistý.

24.9.2022 zahajujeme první roční výcvik naší hlasové akademie


Můžete se těšit na pravidelná setkání vždy jeden víkend v měsíci a to po dobu 1 roku, od září do června.

Zároveň je pro vás připravený i jeden tréninkový den o prázdninách. Po ukončení všech 10 výukových bloků vás bude čekat zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Pokud vás práce s hlasem pohltí, můžete následně pokračovat 2. ročníkem naší akademie zaměřené na hlas jako formu terapie a po ukončení 3. ročníku se můžete stát kvalifikovaným terapeutem. 

Co všechno je zahrnuto v ceně

PREZENČNÍ VÝUKA

Budeme se potkávat během celého roku po dobu 11 víkendů od pátku do neděle, celkem 14 hodin za víkend s přestávkou na oběd.

ON-LINE VÝUKA

Každý měsíc bude připravena MASTER CLASS přess ZOOM, kde se podíváme na akutální problematiku a dotáhneme techniku k dokonalosti.

VSTUPNÉ

Během akademie společně navštívíme divadlo a shlédneme HUDEBNÍ představení, které následně rozebereme po technické stránce.

HLASOVÝ ROZBOR

Každý měsíc mi pošlete nahrávku písně a já vám pošlu hlasovou správu s rozborem (poradím a vysvětlím jak co zpívat, jak si ulehčit kde a jak zjednodušit),

VLASTNÍ NAHRÁVKY

Během akademie se budeme pravidelně nahrávat aby bylo možné zkontrolovat a vnímat rozdíl v docílené technice a otevřenosti a barvě hlasu.

ČLENSKOU SEKCI

Každý týden budete dostávat na Facebookovou skupinu videa a mp3 soubory s dílčími úkoly. Můžete si zde předávat zkušenosti, postřehy a vzájemně se na vaší cestě podpořit.