STAŇTE SE TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA

objevte své pravé JÁ a staňte se šťastnými

V čem vám terapie pomohou?

Co všechno z klienty řeším a léčím?

U miminek - nespavost, plačtivost, poporodní trauma.

U školkáčků- starch z opuštění, nechci do školky, pláču, maminku musím mít stále u sebe, nechci k nikomu jinému odmítám okolí

U školáků-ADHD a ostatní poruchy soustředění, nechuť a strach chodit do školy, strach z šikany, kousání nehtů, trhání a vytrhávání vlasů, panické ataky, nespavost, strach z různých prostor, strach z kolektivu, strach z neúspěchu, strach před zkouškami, nízké sebevědomí, potřeba se zavděčovat. Dále řeším, nezvladatelné vzteky, nesnášenlivost směrem k rodičům. Naakumulovaný vzdor a agresivitu.

U dospěláků- Fyzické symptomy, bolesti všeho druhu ( příčina je většinou psychická, pokud je mechanická i ta se nechá léčit).

-bolestivé rozchody a rozvody, zbavování bolesti vstup do vlastní síly

-ztráta milované osoby, opuštění, úmrtí

-poúrazové stavy, předoperační stavy, tíseň, strach z opuštění, pocit   samoty, stavy vyhoření, deprese, řešíme otázku osobních hranic ( daleko,   blízko, nepružné, žádné hranice)

-panické ataky, nespavost, pocení, třes, strach.

-vztahové disharmonie všeho druhu

-deprese a všechny příznaky nechuti k životu. Stavy před i po nedokonané sebevraždě!


- bolesti fyzické, alergie všeho druhu, řeším měkké i tvrdé tkáně, potíže oběhové, bolesti hlavy, migrény, menstruační bolesti, 


Terapie vám přinesou nejen velkou úlevu ale i poznání a pochopení událostí které se vám v životě děli a dějí.


Zajímají vás vaše rodové linie a události odehrané dávno před vaším narozením. Chcete pochopit jak a proč to s vámi souvisí.  

Když byla vaše babička těhotná s vaší matkou tak už ve věku 4 měsíců plodu vaší matky se utvořilo vajíčko ze kterého jste nyní vy.
Cítíte to silné energetické propojení?
Pak se nedivme že máme toho tolik společného, bohužel i to co nám vadí a co mnohdy nechceme.

Jaké terapie nabízím ?

Ale pozor, načítám a pracuji intuitivně to znamená že s vámi nepůjdu tam kam je třeba. Vyslechnu si vaše vědomé požadavky ale poté důvěřuji moudrosti těla a vesmíru a nechám se vést. Tyto všechny druhy terapií tedy kombinuji tak abychom docílili harmonie a rovnováhy na všech úrovních a odstranění potíží fyzických či duševních.

Nejdůležitější je to jak se vám bude po terapii život měnit, věci se budou dít, vše půjde ve větší lehkosti. JEN SI TO POZORUJTE:-)

Jakou terapií začít?

Hlasem se dá vyjádřit více než si myslíte. Díky tomu je hlas skvělí diagnostik duševních i tělesných potíží. Diagnostikuji stav těla i za pomocí Théta healing screening kdy si načtu vaše tělo a podívám se jak který orgán funguje či nikoli. A protože vím že vše se dá léčit energeticky připravila jsem pro vás balíčky terapií tak aby se každému dostalo toho co právě potřebuje.

Kterou nejlépe vybrat? Začněme hodinovou konzultací a o vhodnosti terapie se pobavíme společně na základě toho jaká témata nebo co chcete řešit. 

A co dál? Věděli jste, že hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši. Když jsme v rezonanci, jsme v rovnováze. Jeden ze způsobů, jak využít zvuk a léčit tělo je si uvědomit, že každý orgán a každá buňka absorbuje a vydává zvuk. Proto jsme pro vás připravili komplexní program unikátních Solfeggio terapií.