Hlas diagnostikuje ale i čistí, hojí, uvolňuje a léčí

objevte své pravé JÁ a staňte se šťastnými

V čem vám konstelace pomohou?

Rodinné konstelace vám umožní nahlédnout do hloubky mezilidských vztahů a harmonizovat je. Mnohdy se vám podaří zjistit, že věci či situace jsou zcela odlišné, než se vám na první pohled zdá. Rodinné konstelace také účinně pomáhají vyrovnat se s těžkými nebo i tragickými osudy v rodinách.

Díky rodinným konstelacím se tak každému členu rodiny navrací jeho místo a úcta, které mu v jeho rodinném systému náležejí. Pokud máte zapotřebí řešit v rodině situaci, která se pro vás stává nevyhovující, není zapotřebí nutit celou rodinu a vaše předky přijít na seminář. Zástupce za určité osoby si vybíráte z ostatních členů semináře a úkolem dobrého terapeuta je vyladit energie v systému tak, aby byla obnovena chybějící harmonie pro všechny členy tohoto systému.

Sami zjistíte, že pokud jste obsazeni do pozic někoho druhého, nikdy tuto pozici nezastáváte náhodou. Budete mít možnost v ní cítit a pochopit hodně svých pocitů a emocí.

Rodinné konstelace mají příznivý vliv na každého účastníka bez ohledu na jeho dosavadní znalosti či zkušenosti.

Vždy se odehrává něco, co můžeme spatřit a pochopit ve vlastním životním vzorci.
Jako u všech technik zasahujících do psychiky a podvědomí lidí také u rodinných konstelací doporučuji velmi opatrný výběr terapeuta.

Vámi vybraný lektor by měl mít osvědčení pro tuto praxi a zkušenosti s prací s lidmi.
Můžete dát na kladné doporučení druhých lidí, ale velkou pozornost věnujte opět své intuici!

Co jsou konstelace?

Je známo, že díky buněčné paměti se nevyřešené stresy a energetická disbalance přenášejí na další generace, tak jako barva očí, barva vlasů nebo dispozice k určitému druhu postavy.

Velmi často se stává, že toto rodinné zatížení, o kterém většinou nemáme ani potuchy, se nám negativně promítá do našeho vlastního života a my jakoby stále opakujeme stejné chyby - opakované problémy v partnerských či pracovních vztazích, zdravotní či psychické problémy, výchovné problémy s dětmi, nemožnost otěhotnět nebo donosit dítě... Rodinné konstelace jsou terapeutickou metodou, která odhaluje tyto nevědomé vlivy v našich rodinách.

Díky rodinným konstelacím se vnáší světlo na vazby, které často zásadním způsobem ovlivňují náš osud, aniž bychom o nich měli sebemenší tušení. Rodinné konstelace tak pomáhají odlišit naše vlastní životní témata od těch, která nevědomě přebíráme od našich předků.

V dnešní době je možná účast na rodinných konstelacích, které probíhají formou jednodenních i vícedenních seminářů. Tyto semináře vám otevřou nové možnosti, jak obnovit v rodině lásku, úctu a porozumění.

Konstelacemi vás provede Zuzana K. s Markétou P. a pomáhat nám bude kromě praxe a zkušeností a intuice, také ThétaHealing a Bachovky a aromaterapie

Jakou terapií začít?

Hlasem se dá vyjádřit více než si myslíte. Díky tomu je hlas skvělí diagnostik duševních i tělesných potíží. Diagnostikuji stav těla i za pomocí Théta healing screening kdy si načtu vaše tělo a podívám se jak který orgán funguje či nikoli. A protože vím že vše se dá léčit energeticky připravila jsem pro vás balíčky terapií tak aby se každému dostalo toho co právě potřebuje.

Kterou nejlépe vybrat? Začněme hodinovou konzultací a o vhodnosti terapie se pobavíme společně na základě toho jaká témata nebo co chcete řešit. 

A co dál? Věděli jste, že hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši. Když jsme v rezonanci, jsme v rovnováze. Jeden ze způsobů, jak využít zvuk a léčit tělo je si uvědomit, že každý orgán a každá buňka absorbuje a vydává zvuk. Proto jsme pro vás připravili komplexní program unikátních Solfeggio terapií.