Roční vedení

Pojďme se společně napojit na vaše vyšší vědomí a začít uzdravovat vaše vztahy 

Roční vedení -povedu vás   k naplněným vztahům

Prožili jste trauma a víte o tom?
Máte za sebou bolestivé vztahy s rodiči čí sourozenci?
Rozchod  či rozvod s partnerem?
Přišli jste o dítě?
Smrt blízkého člověka a nedořešený vztah s ním?
Nejde vám být rodičem jakým by jste si přáli být?
Nemůžete stále najít toho správného partnera?
Máte různé fyzické potíže, bolesti nebo dokonce nemoce, které mohou somaticky pramenit ze všeho zmíněného?

A chcete už se  těchto stigmat  zbavit?

Jmenuji se Markéta a jsem Hlasová, Cranio a Théta healing terapeutka z velkým přesahem. 

Zajímá vás zpěv, hlasové techniky, práce s hlasem, léčení hlasem, théta léčení, energetické čištění, meditace a hluboká práce s podvědomím?

Chcete to všechno pochopit a umět uchopit?

Chcete mít nástroj jak pomoci sobě i svým blízkým v jakkoli složité životní situaci?

Chcete mít kolem sebe jen funkční vztahy?

Chcete znát a plně používat vlastní hodnotu?

Chcete být plně napojeni na vaše vyšší vědomí a umět s ním pracovat?

Pochopit práci v rodových liniích?

Jak to bude probíhat?

Setkání bude 1 týdně na ZOOMU a pokud nestihnete živák, dostanete link na shlédnutí.

Do emailu vám budou chodit pracovní úkoly a videa.

-během živých vstupů si vysvětlíme jaké jsou součinnosti v těle

- jak souvisí náš hlas a naše podvědomí

- jak se dá s hlasem pracovat tak aby to ovlivňovalo naše podvědomí

- jaká je u zpěvu funkce našeho energetického těla

-naučíme se kinesteticky testovat naše přesvědčení 


Leden 2024  - téma je HLAS

8.1 Funkce hlasu - PŘEDNÁŠKA jak funguje lidský hlas, hlasová poškození, hlasová hygiena, vědomá práce s hlasem v mluvené poloze.

15.1 Hlasové polohy budeme se učit zpívat od základních hlasových cvičení.

vysvětlíme si rozdíl mezi mluvenou a zpívanou polohou hlasu. Cvičení zaměříme na precizní vnímání těla a zpracování tónu.

22.1 Uvolňování hrdla  naučíme se základní principy uvolňování hrdla tak abychom při zpěvu měli volný krk a tóny mohly volně vycházet z našeho těla. Povíme si o souvislosti hrdla a pánevního dna. Povíme si o mužsko- ženských principech hlasu

29.1 Hlasový rozbor Jak podle hlasu poznat člověka? Jak dokonce poznat co má za sebou jaké jsou základní informace (emoce) které jeho podvědomí drží? Jaký to má na něho vliv ve zdraví, ve vztazích v současném žití. Začnete se učit přemýšlet jako léčitel o všech souvislostech a o učit se slyšet ty úžasné informace které hlas nabízí.


Únor 2024 téma je DECH

5.2 Funkce dechu, Přednáška jak  funguje dechový aparát, bránice a jaké je přirozené a pěvecké dýchání. Funkce dechu na náš organismus a praktická cvičení dechu a hlasu.

12.2 Šamanská dechová cvičení se Zuzkou.  Jakých stavů mysli a našeho vyššího vědomí můžeme docílit pomocí dechových technik.

19.2 Hluboká vedená meditace na uvolnění bránice a hrudního koše.Půjdeme do Théta Vln a budeme odstranovat a čistit stará řesvědčení týkající se dechu. Situace týkající se dechu v našich inkarnacích a rodových linií vylezou na povrch ....vyčistíme a odstraníme je také.

26.2 Hlas a zpěv  Budeme zpívat a zkoušet si díky pročištění a nově nabytích zkušeností dlouhé dechové fráze. Dynamiku zpěvu a váš dechový komfort při zpěvu.


Březen 2024 vztah s rodiči čištění  

4.3 Téma MATKA Vedená meditace na téma prenatál ,porod, matka a vy

11.3 Matka a její otisk která přesvědčení nejsou vaše a souvisí s vaším vztahem k matce, jejímu vnímání vás. Najdeme podvědomé vzorce které už nechcete, nebo nejsou vaše a uvolníme energie mezi vámi a vaší matkou a tím co vám nevědomě předala a třeba ani nechtěla.

18.3 Téma OTEC  Vedená meditace na téma napojení se na otce a vzájemné pochopení vy otec -otec vy. Nalezení témat která je třeba vyjasnit pochopit pročistit ve vztahu s otcem. Zda byl otec připraven na to stát se otcem co byly překážky, byl nebo je ve vašem životě přítomen atd...

25.3  Jsem milované nebo nemilované dítě Vzájemná podpora a povídání se všemi účastníky o zkušenosti na téma jak se cítím po pročištění v rodičovských energiích. Probereme vztahy se sourozenci. Povíme si o vlastní zkušenosti s rodiči, o tom co mě už léta trápí atd. Na závěr vás nechám doplnit bezpodmínečnou láskou v Théta vlnách.

Duben