Lví brána 8.8.2023

Workshop v trvání 90 minut kdy budeme propouštět a nabírat nové energie tak abychom mohli žít život podle svých představ. Konat se bude v Kroužku Brandýs na adrese Královická 544/8 Brandýs nad Labem

Odpouštět, propouštět, uvolňovat a dovolovat si. To je heslo pro období kolem Lví brány. Staré vzorce se nám mohou zvědomovat a proudí skrze nás. Nehodnoťme, nechme je projít a odejít. Bude tak více místa pro nové energie.

Tento astrologický úkaz se děje každý rok, ale každý rok je také jiný. Přichází s jiným energetickým nábojem a s jiným kolektivním záměrem pro celek. Někteří jednotlivci mohou dokonce skrz tyto energie zažít kvantový transformační skok a otevřít své vědomí do nového paradigmatu bytí na Zemi tady a teď. 

Jak to bude celé probíhat?

Používám metodu Théta-healing kterou vyhrabeme nefunkční přesvědčení která potom odstraníme ( to dělám já za vás energetickou prací v 7 rovině bytí) poté se zrelaxujeme u solfegiho frekvencí a připravíme si kvantové pole pro vše nové. Proto je potřeba vědět co chcete v životě změnit a jaký je pro vás ten váš ideální vysněný život. Hodně budeme ladit vztahy na všech úrovních, proto se podíváme i do rodové linie. Poté do nově připraveného energetického pole nahrajeme vaše představy a ukotvíme je tam. Potom uděláme kinestetický test abychom si byli jisti že je vše dobře nahráno a nainstalováno. Na závěr si dáme Théta-healing meditaci, kdy vás provedu portálem Lví brány do vašeho, již připraveného nového bytí.


Jak nejlépe využít potenciál lví brány?

Vyvrcholení se děje 8.8.2022, ale energie proudící z tohoto hvězdného uskupení přicházejí již mnoho dní dopředu a několik dní poté. Důležité je, před plným otevřením tzv. brány, co nejvíce pouštět, propouštět, čistit se.

Kdo cítí, že se mu zvědomují staré vzorce, programy a emoce z ega, je dobré si je uvědomovat, ale nehodnotit, nesoudit se a prostě propouštět, nechat je tělem - skrz sebe projít s pocitem něčeho starého, již nefunkčního, co prostě ke mně již nepatří a musí ven. A ven v našem případě znamená přes tělo, takže všechny ty emoce jako lítost, trápení, úzkost, strachy, hněv, naštvanost a klidně až agresivita, si dovolme prostě mít a tím je zároveň propouštět.

Čím více nyní propustíme, tím více budeme otevřeni přijetí nových energií, které jsem prostřednictvím tohoto období proudí. Prostě vyměníme staré za nové. A kolik toho tzv. vyměníme záleží na tom, kolik si dovolíme propustit.

Neviňme se, prostě si dovolme propustit staré, aby mohlo přijít nové.

Vesmír nám v tom pomáhá a připravil mnohým z nás situace, které vyplavování starých emocí napomáhají. Takže nám do cesty chodí lidé a situace, které hodnotíme ze starého úhlu pohledu, a tak se ještě dokážeme nad nimi vytočit, posmutnět a probolet. Buďme vděční za tyto očisty, neboť jsou nám posílány pro podporu - jak jinak má to staré odejít.

Nechme se unášet proudem, a věřme, že se vše děje pro naše nejvyšší dobro.

Vše se děje samo a podle vesmírného plánu, takže není nutné do tohoto procesu nějak zasahovat. Uvolněme se, jak to jen půjde. Dovolme si koupání ve vodě, nejlépe v řece, dlouhé procházky lesem, zastavení se a pozorování přírody a napojování se na její energii. Dovolme si péči a lásku sami k sobě, nyní ji potřebujeme více než jindy.

Jakmile dojde k uvolnění, dovolme si vše odevzdat a napojit se na to nové.

A k uvolnění dojde, neboť nic netrvá věčně. Takže když si dovolíme být nesnesitelní, vznětlivý, lítostivý nebo přecitlivělý, všechny staré emoce odejdou a přichází čas na přijetí nových.Neřešme je, nerozebírejme je, jen je nechme sebou projít.

Přicházejí nové energie, které již podporují všechny ty, kteří se rozhodli jít do srdce.

Tyto energie k nám proudí bez našeho vědomí. Někdo citlivější je může vnímat či cítit různými způsoby, někomu chodí vhledy, různé vize, fantazijní sny či inspirace, ale někomu nemusí přijít vůbec nic na vědomé bázi a vše se děje v podvědomí. Kódy se na nás valí ze všech stran, buňky se překalibrovávají a naše programy či vzorce přepisují. Vstupujeme do další nové etapy.

Důvěřujme procesu, otevřeme se novému bytí a nasávejme život z pozice pozorovatele. 8.8.2022 si již můžeme dovolit se uvolnit úplně a pokud možno v klidu a v harmonii prostředí přijímat nové informace skrz naše snění a představy o lepší budoucnosti.

Někteří z nás mohou přímo vstoupit do lví brány a přijmout informace touto cestou. Ti k tomu budou sami vedeni a není potřeba jim sdělovat jakou formou a kdy.

Stačí vědět, že je tu tahle úžasná síla, která přichází pro naše nejvyšší dobro, a tuto skutečnost přijmout a naladit se na ni. Jestli formou zastavení, spánku, rituálu či vědomého napojování, je na každém z nás, ale informace přijímáme všichni.

Já jen přeji, abychom si toto krásné očistné období užili, i když se někdy ještě trápíme, věřme, že se děje pro naše nejvyšší dobro. Držme se, jsme v tom společně.