MŮJ HLAS- MÉ TĚLO

Je to takové povídání si s tělem přes vlastní hlas.

Zlepšíte si zpěv a pochopíte souvislosti vašeho bytí. 

Naše tělo je hudební nástroj který naším hlasem rozezníváme. Ovšem za předpokladu že je tento nástroj na to připraven a dostatečně spolupracuje.

Tak jako basa, kytara nebo housle mají svá těla, která přijímají a pohlcují a předávají vibrace strun, tak i naše tělo je schopné tyto vibrace přijímat umocňovat, posílat do vnitřních orgánů a DOKONCE SE JIMY LÉČIT.

Příčné souvislosti mezi hlasem a naším tělem je velmi snadné pozorovat při zpěvu a tím my začneme.

Uvolníme se, začneme zpívat a já vám budu ukazovat jak na tóny působí různé pohyby a představy. Jak tón ovlivňují jak nám pomohou nebo naopak přitěžují při jeho tvorbě.

Spojíme se vědomě se svým nervovým systémem a budeme se učit ho vědomě při zpěvu používat. Dojde vám spoustu souvislostí uvidíte.

V našem nervovém systému je zápis už z embryonálního období, a náš hlas nám o jistých újmách na těle ale i duši vcelku snadno poví co naše tělo a duši trápí a co potřebuje.


Semináře jsou v trvání 5 hodin, nebo víkendové

O víkendu máme více času, můžeme si dovolit jít více do hloubky a vyřešit důležitá témata.  


Víkendové semináře se budou konat na zajímavých místech s géniem loci. Anežský klášter v Praze, Broumovský klášter, klášter ve Vyšším Brodě, v plánu jsou též akustické prostory na hradech a zámcích. Krásně se dá pracovat v přírodě, ideálně v lese nebo například na louce.

Místo a dokonalá akustika umocňuje prožitek a o to všechno nám jde.

 

OBJEDNEJTE SE

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.