Provibruj se ke svému štěstí

4 týdenní transformační online program s ŽIVÝM provázením

Chcete konečně žít podle svých představ a snů?

 • Chcete žít svůj život podle sebe a né podle představ těch druhých?
 • Chcete přijít na to proč se vám to dosud nedařilo?
 • Chcete konečně žít svobodně a v radosti?

Cestu ke štěstí a lásce k sobě i druhým můžete objevit skrze své hlasové vibrace. Vaše práce s hlasem vás naladí do správných vibrací a život se vám začne měnit před očima.


Společně se vydáme na cestu sebepoznání skrze hlasové vibrace a práci v podvědomí se podíváme na to co vás trápí, bolí a brzdí a co vám brání ve štěstí.

Co nás čeká? Naše společná práce nás povede k tomu, čím jsme v životě začali: k pohybovému i k hlasovému projevu, k odstraňování toho, čím si bráníme být - plně sami sebou. Sérií jednoduchých fyzických a hlasových cvičení se bude dostávat hlouběji a hlouběji do kontaktu z vlastním hlasem. Tím, že se jej dotkneme, se dotkneme uvnitř těch částí, které tak často v každodenním životě opomíjíme, aniž bychom si toho byli vědomí..

Půjdeme po krůčcích hluboko do našeho hlasového aparátu, abychom se mohli zbavit naučených struktur, které jsme si v dětství a v průběhu života vytvořili výchovou, vzděláním a formováním se "pro dobro společnosti".

Co když vám řeknu že cestu ke šťastnému životu, životu v lásce a porozumění, hojnosti a harmonii, můžete objevit skrze VLASTNÍ HLASOVOU FREKVENCI?

Pokud vás láká tato objevná cesta sebe sama a síly hlasu, tak vás srdečně zvu do tohoto 4 týdenního tranformačního programu

Co se v kurzu naučíte? 

 • Naučíte se hlasová a vibrační cvičení.
 • Ukážeme si různé techniky jak se hlasem uvolnit a uklidnit. Jak se zbavit strachu a napětí a získat větší sebedůvěru.
 • Skrze hlasové vibrace se budete učit pracovat se svými emocemi a podvědomím.
 • Pochopíte proč se vám v životě dějí některé věci a budete lépe chápat příběh který žijete. Proč některým věcem v životě bráníme my samy.
 • Odstraníme nánosy starých a nefunkčních pravidel která nám byly vnuceny v dětství. A začneme se učit žít svůj vlastní život dle svých emočních pravidel.
 • Podíváme se na téma sebelásky, sebe hodnoty a také sebeúcty.
 • Podíváme se i na vaše "toxické vztahy" , ve kterých vědomě či nevědomě setrváváte a zjistíte jak se od nich osvobodit.
 • Vytvoříte si nová pravidla vašeho šťastného života. Zahodíme staré vzorce a postoje.

Jsem průvodkyní po vibračních cestách a učitelkou práce s hlasem

 Hlasu a jeho frekvencím, vibracím a schopnostem se posledních 25 let díky tomu že zpěv vyučuji, věnuji intenzivně a mnoho mých pěveckých žáků mou terapeutickou činností prochází pravidelně.

Myslím, že se v dnešní době málo lidí a dbá a myslí na to, čím vším je pro nás náš hlas.

Jaké neuvěřitelné terapeutické schopnosti má. Jak si sami můžeme pomoci, pročistit se, uvolnit se a díky tomu hluboce pracovat se svojí myslí, prostě vyladit se do frekvencí tak, aby se nám žilo snadno, lehce a podle toho jak si přejeme my sami.

ABYSTE KONEČNĚ MOHLY ŽÍT SVÉ SNY!!!

Těším se na vás v kurzu kurzu!

Vaše Markéta

Témata jednotlivých lekcí/týdnů

1. týden 

 Hlas, dech a uvědomění těla

Osvojíme si práci s hlasem. Jak pracovat s tělem a dechem. Jak správně a hluboce dýchat a pracovat s bráničním svalem. Jak je spojen dech a naše psyché? Velmi, to si ostatně samy vyzkoušíte. První týden budeme pracovat velmi jemně a budeme se snažit tělo připravit na hlubší práci s hlasem. Budeme také meditovat a poslouchat solfeggio frekvence a aktivovat naši šišinku mozkovou abychom prohloubily a zlepšily naši intuici.

Naučíme se denně pracovat alespoň několik minut s hlasem a zavedeme si některé kratičké rituály do každodenního života. Ty budete ve svém životě používat jako posilující berličky až do té doby než dané téma úplně zmizí. 

2. týden

Sebeláska a sebe hodnota

Základem šťastného a spokojeného života je vztah k sobě, vědomí svých schopností a sebe hodnota. To nám však od dětství silně ovlivňují rodiče přátelé společnost. Pojďme se skutečně zaměřit na vlastní JÁ a naučit se ho milovat a opečovávat a souznít. 

Spousta z nás je jen v mysli málokdy v duši a ještě méně častým jevem je kompaktnost našich těl. Energetického, emočního a hmotného. 

Pojďme se tomu společně naučit abychom mohli žít život v radosti a štěstí. 

3. týden

 Vzpomínky

Podíváme se na vzpomínky které vás tíží a které ( i když třeba na nevědomé úrovni) stále poškozují v menší či větší míře kvalitu vašeho života. Půjdeme v podvědomí až na začátek vašeho bytí, pokud nám to vaše mysl dovolí a přemažeme a přehrajeme některá témata která vám brání žít šťastný a naplněný život. samy si uvědomíte jak pro vás byly různé úseky vašeho života více či méně důležité.

4. týden 

 Žiju si naplno a v emocích

Jak žít spokojeně v každodennosti. Jak zvládat a ovládat své emoce. Jak nebýt umlčována nebo dokonce ponižována okolím či blízkými. Jak si věřit, jak se nebát a jak si jít za svým štěstím si ukážeme ve čtvrtém týdnu našeho kurzu.

Jak bude celý kurz probíhat? 

 • Kurz trvá 4 týdny, kde každý týden se vám otevře nová lekce s videi, návody na vibrační cvičení. Dostanete vždy informaci i emailem.
 • Veškerý obsah najdete v členské sekci na stránkách hlasovaterapie.cz (přístupy dostanete v den spuštění programu emailem)
 • Budu s vámi po dobu 4 týdnů v kontaktu prostřednictvím uzavřené FB skupiny, kde budeme diskutovat k danému tématu týdne, dále prostřednictvím online poradny/otázkárny budu 1x týdně odpovídat na vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu. Budu vaší duševní podporou v průběhu celých 4 týdnů vašeho transformačního procesu.
 • V rámci jednotlivých týdnů si můžete sami zvolit čas sledování videí, praktikování hlasových cvičení a dalších cvičení.
 • Každá lekce vám zabere cca 2 - 3 hodiny času týdně (v každé lekci - 3 - 4 videa k tématu, 2 rezonanční terapie  mp3 formátu, praktické cvičení), 1x týdně video poradna cca 1 hodina. Pro maximální účinek je však vhodné si vibrační terapii zopakovat minimálně 2 - 3x týdně alespoň na 20 minut pro ukotvení tématu.
 • Veškerá má vysílání či online vstupy v podobě online poradny či otázkárny, budou v uzavřené FB skupině a zároveň následně uložena v členské sekci.
 • Pokud nestihnete procházet jednotlivé týdny s naší skupinkou, tak to vůbec nevadí. Vše budete mít k dispozici i po ukončení kurzu minimálně po dobu 1 roku. 

Nejste si jistí, zda jsou mé terapie právě pro vás?

Na Youtube si můžete mé terapie vyzkoušet  

Co o mých terapiích říkají ostatní? 

Dost jsem se divil co se dá hlasem všechno řešit. Jsem úplně nadšený že to jde i kopit a pracovat v online prostředí. Mámu řeším už dlouho ale ted´mám pocit že se konečně něco událo Díky vám.

Jaromír Horký


„ Děkuji Markéto za poléčení duše, dost se mi ulevilo i oklolí to na mě vnímá. Spadl mi kámen ze srdce jak se říká. “

Dalibor Peterka


„Děkuji že jsem to s vámi mohla sdílet. Sebeláska a sebehodnota jsou má životní témata, vím to ale vy jste mi to krásně podala a co to udělalo po vibracích, to asi pochopí jen ten kdo to zažije. Cítím se fantasticky a mnohokrát vám děkuji Markéto.“

Martina Hrdličková

Manažer

Kolik kurz stojí? 

Cena za 4 týdenní program s mým provázením je

3200,- Kč

Začínáme v pondělí 31.5.2021

Co všechno za tuto cenu získáte? 

 • Vibrační program, kde se vám budu po dobu 4 týdnů věnovat, budu vás provázet, zodpovídat vaše dotazy a budu i vaší duševní podporou
 • každé lekce obsahuje 3 - 4 videa k tématu týdne
 • v každém týdnu 2 vibrační terapie, dohromady tedy 8 terapií pro zpracování tématu a ukotvení ve vaší každodennosti
 • 4x online poradnu/otázkárnu, kde budu zodpovídat vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu
 • Spousta praktických návodů pro váš každodenní život
 • Vzájemná podpora a sdílení v prostředí uzavřené skupinky stejně naladěných lidí
 • Velká inspirace ode mě i od ostatních účastníků

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!  Nemusíte opravdu nic riskovat! Pokud se vám tento kurz nebude líbit, tak mi můžete do 1 týdne od začátku kurzu napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky 

 1. Probíhá kurz v předem určený čas?

  Kurz začíná 31.5 a trvá 4 týdny. Vždy v pondělí se otevře nová lekce s videi, vibračními praktikami a praktickými cvičeními. Na jejich procházení máte celý týden. Nemusíte být tedy online v předem určený čas. 
 2. Nemám Facebook i přesto se můžu do programu přihlásit?

  Ano určitě, veškerý obsah je v členské sekci. FB si však doporučuji vytvořit, protože získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde budeme společně diskutovat o tématu daného týdne, budete tam mít možnost se mě ptát na různé otázky. A zároveň je velmi cenné sdílení prožitků a zkušeností ostatních účastníků. 1x týdně tam bude i online poradna/otázkárna. Ta však bude následně uložena i do členské sekce, takže o ni nepřijdete. 
 3. Co když půjdu pomaleji než ostatní účastníci?

  To vůbec nevadí. Dejte si dostatek času. Kurz budete mít přístupný minimálně po dobu 1 roku po skončení 4 týdenního živého provázení. 
 4. Jak se s Vámi Markéto potkáme?

  Budu s vámi v kontaktu v uzavřené FB skupině, kde vám budu k dispozici pro různé dotazy a sdílení prožitků. Zároveň pro vás budu natáčet otázkázku/poradnu na míru. Budu tam pro vás i takovou duševní podporou :-) Pro ty co nemají FB budu k dispozici pro případné dotazy přes email/messenger. 

 5. Nevadí, když budu chvíli offline?

  To vůbec nevadí, můžete si vibrační cvičení stáhnout v mp3 do mobilu a poslouchat i bez připojení k internetu. 

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓ 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: marketaplivova@seznam.cz a já vám je ráda zodpovím. 

Nalaďte se na vyšší vibrace  a žijte své sny!