Párová terapie

Pro páry které potřebují retreet. Pro ty kterým se něco stalo nebo prostě jen něco změnilo. Pro ty kterým to není lhostejné a chtějí s tím něco dělat. Pro ty kteří si potřebují doplnit lásku svého partnera a nevědí jak si o ni říct. Pro nepochopené muže i ženy kterým stále záleží na jejich vztahu. Pro ty kteří chtějí tomu druhému něco sdělit a mají pocit že je ten druhý neslyší, nechápe nebo je mu to lhostejné.

Páry rodič dítě, kamarád kamarád, bratr bratr, sestra sestra, a jakékoli další vztahy na kterých chcete pracovat v terapii společně patří do párové terapie.

Asi 80% párů, jejichž manželství se rozpadlo, spolu mohlo šťastně žít, kdyby věděly, jak mezi sebou efektivněji komunikovat své potřeby a přání. Pokud máš pocit, že Tvůj vztah prochází náročným obdobím, pak máš šanci jej uzdravit!

Objev 3 jednoduché kroky, které Ti pomohou znovu zažehnout lásku a dosáhnout toto, že bude manželství lepší než kdykoli předtím.


  • 1. krok: CESTUJ ZPĚT V ČASE...Pamatuješ si, jaké to bylo na začátku Vašeho vztahu? Cestuj zpět v čase a zapiš si vše, co si o svém partnerovi nebo partnerce pamatuješ.
  • 2. krok: VDĚČNOST Zapiš si vše, za co jsi vděčná/-ý svému partnerovi nebo partnerce - kým pro Tebe je, jak Tě podporuje. Zaměř se na pocit vděčnosti.
  • 3.krok: SDÍLENÍ Vyber si 5 důležitých věcí, které na partnerovi nebo partnerce opravdu miluješ, a napiš je. Pak společně sdílejte, co se Vám líbí.

Dále se budeme  v terapii učit znát ,ctít a komunikovat své potřeby jak emoční tak sexuální.

Znát potřeby partnera a hovořit o nich a né je předpokládat!!!

Co dělat v případě že máme jiné představy o partnerství nebo sexualitě

O tom jak spolu tato témata komunikovat tak aby nebylo nikomu ublíženo a cítili jste se oba dobře. Vyslyšeni a pochopeni jeden od druhého, se budete na terapii učit.

Podíváme se na dlouho potlačované emoce ve vztahu

Máte pocit že už to snad ani nemá cenu říkat? Že by vás vysvětlování ještě více vysílilo ? Že je snazší  to prostě po sobě nechat sklouznout nebo to dokonce vydržet? 

To je velký omyl tohle chování vás vždy doběhne!!!

Pokus se opravdu chcete dostat ke zlepšení vašeho vztahu. Rozvspomenout se na chvíle vzájemné lásky, přijďte spolu, na terapii, uvidíte že to společně vyladíme.