Terapie pro děti

Terapie pro děti

Dětem pomáhám už před narozením. Někdy nepřipravenost miminka přijít na tento svět dost komplikuje samotný průběh porodu.

POPORODNÍ TRAUMA.  (mají maminky i miminka) je další z věcí které terapie řeší. Je třeba energeticky napojit dítě na matku a obráceně. Někdy je práce ještě hlubší a je třeba se podívat pod pokličku věci. Co předcházelo početí, jaký byl průběh těhotenství a průběh samotného porodu. Všechny nahromaděné energie a bloky je třeba odstranit. Dítě potom krásně a klidně spinká a ustane i nepřetržitý a vyčerpávající pláč

U vyvolávaných porodů se často stává že se dítě narodí se vzorcem vzdoru, ten potom ukazuje všude a všem i v pozdějším věku a někdy tento vzorec zůstává celoživotně. ( celoživotní naštvanec). Bohužel si tím jedinec škodí na zdravotní i společenské úrovni.

Vzory z RODOV LINIE přebíráme nevědomě jsme ale schopni si vědomě uvědomit že nás obtěžují že to tak prostě nechceme. 

NAPŘÍKLAD: nechci muset vše oddřít, nechci být ten od koho se vždy očekává výkon, pomoc, to že ustoupím, že na mně nezáleží, že mně nikdo neposlouchá, že nejsem v kolektivu vidět, slyšet, že nikoho nezajímá můj názor. 

ŠIKANA: pokud je dítě ve vzorci že  musí poslouchat a mít vztah k autoritám je snadnější ho zneužívat, využívat nebo šikanovat. Pokud má dítě malé sebevědomí snadno uvěří manipulátorům.

VYHOŘENÍ: dítě má pocit že nikdy není dostatečně dobré, přestane ho bavit svět, kamarádi , škola, koníčky žije jen ze setrvačnosti. I to se bohužel dnes dětem stává

DEPRESE:  Nejdříve je dítě stále nemocné aby nemuselo do školy, poté apatické a v depresi

SEBEPOŠKOZOVÁNÍ: Kousání nehtů do masa, vytrhávání vlasů, mlácení se rukou do hlavy i jiných částí těla, rozškrabávání si čehokoli ( strup, pupínek, piha) někdy jen tak prázdné místo. Píchání se pod nehty, do břicha stehen a pořezávání se na různých částech těla.

HRŮZA ŽE CO SE MŮŽE NAŠIM MILOVANÝM DĚTEM DÍT?

NESMÍME ZAPOMENOU ANI NA BYTOSTI KTERÉ DĚTI ČASTO VIDÍ  je třeba zjistit příčinu návštěv a odstranění nutnosti navštěvovat právě vaše dítě.  Nevysvětlujte prosím dětem že je to nesmysl, jen proto že vy už jste o tuto schopnost přišli.!!!! Dítě pochopte a přijďte za mnou. I s  tím si umím poradit.

Těměř se vším se dá pracovat na fyzické i mentální a energetické úrovni. 

paltí že :  KDE JE VŮLE TAM JE I CESTA